TÖÖPAKKUMISED

VANALINNA EHITUS TÖÖANDJANA

Meie meeskonnas töötavad pühendunud ja teotahtelised inimesed, kes julgevad võtta vastutust ning peavad oluliseks panustamist. Meie meeskond on stabiilne ja kokkuhoidev. Oleme tööandja nii Eestis kui ka Soomes ja meie meeskonnas töötab üle 100 oma ala asjatundja. Meie töökeskkond ja töövahendid on kaasaegsed, meeskond on toetav, tähistame ühiselt eduelamusi ning teeme koos sporti. Hindame kõrgelt tööohutust ja toetame töötajate enesetäiendamist ja arengut. Peame oluliseks meie meeskonda, kus iga liige on oluline.

 

AKTIIVSED TÖÖPAKKUMISED

 

Suureneva ehitusmahu tõttu otsime enda Soome fassaaditiimi suurepäraste oskustega KROHVIJAID, kel kogemusi nii õhekrohvi kui ka pakskrohviga. Huvi korral saada meile enda CV või eelneva töökogemuse kirjeldus: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

 

Pakume tööd PUIDURESTAURAATORITELE. Kandideerima on oodatud ka puusepad/üldehitajad ning maalrid, keda köidab töö vanade puitelementidega. 
Töökoht asub Tallinna töökojas ning Helsingis ehitusobjektil (võimalus valida töökohta). 
Saada enda CV või info eelnevast töökogemusest: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

 

PRAKTIKA

Panustame professionaalse järelkasvu arengusse ning toetame noori praktilise töökogemuse omandamisel. Meil on pikaajaline koostöö Eesti parimate kutse- ja kõrgkoolidega, lisaks oleme pakkunud praktikavõimalusi ka välisõpilastele. Meie kogenud insenerid on aktiivsed külalisloengute andjad tulevastele ehitusinseneridele, jagamaks praktilisi kogemusi enda valdkonnast. Rahvusvahelisel turul tegutseva ettevõttena saame pakkuda praktika- ja töövõimalusi nii Eestis, Soomes kui ka Rootsis. Usume, et mitmekesisus ning rahvusvahelisus on tänases maailmas oluline ning oskus töötada erinevate kultuuridega avardab noorte teadmisi ja maailmapilti. Praktika tagasisides hinnatakse meie juures kõrgelt võimalust saada mitmekülgne ülevaade kogu ehitusprotsessi toimimisest, samuti ettevõtte valmisolekut pakkuda töövõimalusi õpingute kõrvalt.

 

Kui Sul on soov olla osa meie tegusast meeskonnast, võta meiega kindlasti ühendust: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..